Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A sharedtalkon, hogy tudok...

A sharedtalkon, hogy tudok regisztrálni? Leírná valaki lépésről-lépésre?

Figyelt kérdés
Próbáltam, de mivel nem igazán tudok angolul, ezért megakadtam. A szótár sem segített!
2009. febr. 3. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

- www.sharedtalk.com

- elmúltál 16 éves? YES

- válaszd ezt: I want to learn foreign languages.......

- next

- alul pipald ki: I've read and I agreed...... - Ezek tulajdonképpen a felhasználási feltételek, ha kipipálod, akkor ezzel elfogadod. (Nem tudom mi van benne, mert nem olvastam el még soha)

- next

- csinálj egy usernevet (create zour username) - ezen a néven fogsz szerepelni a chatnál és a beszélgetésnél. Pl. Piroska25

- csinálj egy jelszót

- ismételd meg a jelszót

- ird be az e-mail cimedet (valós cimet adj meg)

- ismételd meg az e-mail cimedet

- Mi az anyanyelved? Válaszd ki a menüből: hungarian (your native languages)

- milyen nyelven akarsz tanulni? Válaszd ki pl. english

(language you are learning)

- hogyan akarsz gyakorolni? (type of exchange you want)

- levelezni akarsz?

- chatelni akarsz? yes/no

- keresztneved

- vezetékneved

- gender: Nő-female / férfi/male

- születési idő: nap/hónap/év

- ország

- város

- bemutatkozás pár szóban. Ha nem tudsz angolul nagyon, irhatod magyarul is.

- submit

A megadott e-mail cimre megkapod az ellenőrző kódot. Majd belépsz újra a sharedtalk.com-ra. A főoldalon a jobb felső sarokban a member szó alatt ráklikkelsz a log in-re. Megjelenik a belépő ablak. Beirod a userneved és a jelszót. Ekkor fogja kérni az ellenőrző kódot. Beirod és már benn is vagy.

Tudsz levelezni, chatolni, beszélgetni mikrofonnal, keresgélhetsz megfelelő partnert vagy várhatod, hogy téged találjanak meg.

Sok sikert!

2009. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!