Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom hova menjek továbbta...

Nem tudom hova menjek továbbtanulni. Van valami jó ötletetek? Vagy van oldal, ahol ilyeneket találok?

Figyelt kérdés
szakmákat pl...vagy hogy mi lehetek az életbe...színésznő...divattervező...stb...vmi oldal ahonnan válogathatok vagy vkinek vmi jó ötlete?Kérlek segítsetek nekem
2009. febr. 4. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

felvi.hu

e-palya.hu

milegyek.hu

ezeken az oldalakon vannak szakmaleirások, érdeklődés felmérő tesztek, jó böngészést.

2009. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az egyetemeken szoktak lenni nyilt napok is, menj el a honlapjára az iparművészetinek pl. [link] s nézd meg mikor lesz és menj el.
2009. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerlek így nem tudom hogy hova, csak azt hogy hova ne. NE!!!:: jog, bölcsész, tanár,tanítóképző, óvónőképző, művelődésszervező, andragógia, meg egyéb ilyen furományos nevű használhatatlan szakok offosak. Ha felsőoktatás számításba jöhetnek, valamilyen műszaki kar, de nem műszaki menedszer v ilyenek, hanem mérnök, vagy gyógyszerész. Gyógyszerész tuti befutó
2009. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kivancsi lennek, jogra miert ne mehetne a kerdezo.
2009. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ne menjen jogra, mert a munkalehetőség jogi végzettséggel, a nullához konvergál. ÉN két évig kerestem, ismerettség által lett állásom. A csop társaim java a mai napig nem talált a szakmában munkát, vagy pedig elment önkormányzatokhoz tintanyalónak. NIncs szükség a jogászokra.Persze, ha apuka anyuka egyéb rokon bennfenntes, esetleg praxissal bíró jogász, akkor a fenti állítasaim érvényét vesztik.
2009. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amilyen tanárokra most szükség lesz néhány éven belül: kémia, fizika, biológia. Tanár ismerős mondta. Sőt, ritka idegennyelvi tanárként is könnyű munkát találni.
2009. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jogot én sem ajánlom, párom azt végzett, szakvizsgáig nem is foglalkoznak veled, ahhoz meg gyakorlat kell, úgyhogy ördögi kör. Kevésbé tanár szak ,de ajánlom még a gyógypedagógiát, nagy az igény rá.
2009. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!