Melyik a legkeresettebb munkaerő külföldön? Hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Továbbtanulás elött állok és nem tudom,hogy hova menjek.Gondolkodok,hogy konduktor legyek(Pető Intézet)vagy pszichiáter,de a turizmus is érdekel.Humán beállítottságú vagyok.Szeretnék lehetőleg külföldön munkát találni,hol/hogy tudnék elhelyezkedni?
2009. febr. 9. 16:15
 1/4 anonim válasza:

Ezt nem fogod elhinni:HENTES ez kell az euba !!!!

nagyon sok magyar van kinn és nagyon jol keresnek több ismerősöm is dolgozik kinn többek közt német,angol,ausztria,hollandia..stb.

2009. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Irok neked egy oldalt, nezegesd, szerinted kiket keresnek leginkabb. Ezt Angliabaol irom gumtree.co.uk

Ha erdekel a turizmus, akkor lehetnel idegenvezeto, tolmacs, esetleg recepcios is, erre nagy kereslet van Londonban pl. hiszen itt rengeteg hotel van.

Attol is fugg, hogy hol tanuljal hova, hogy melyik orszagban szeretnel kesobb elni. Ezen gondolkoztal mar?

2009. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, es akarmennyire is hihetetlen, de Angliaban pl. tanar, tanito hiany van!

Magyarorszagon ugye munka nelkul van sok tanar, hiszen nem szuletnek gyerekek, de nem mindenhol van am igy!

Magyarorszagon szinte eges aki tanarnak tanul, Angliaban ez egy nagyon jo szakma!

2009. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem,még nem tudom.Külföldre is szívesen mennék egyetemre.
2009. febr. 10. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!