Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvételi előtt állok, és...

A felvételi előtt állok, és érdekelne a tapasztalatotok a szolnoki főiskolával kapcsolatban. Oktatási szint, megközelítés, szórakozási lehetőség . Milyen?

Figyelt kérdés
Azok írjanak elsősorban akik a pénzügy és számvitel nappali tagozatra járnak , vagy jártak.
2009. febr. 9. 17:01
 1/3 anonim válasza:

Gondolom már későn vettem észre a kérdést mert már megvolt a jelentkezési határidő de azért gondoltam írok.

Végzős vagyok az SZF-en, kereskedelem és marketing szakon. A pénzügy annyira nem érdekel.:P

A fősuli nagyon gyakorlatorientált szeretne lenni, de ezen még dolgoznia kell...nagyon sok felesleges dolgot tanítanak, dehát gondolom ez benne van a tanrendben és mindenhol így van.

A gond inkább a tanulmányi ügyek intézésével van, hogy pl 1 hónap után derül ki hogy a tárgy amit felvettél nem is kötelező hanem csak választható. Szervezetlenség, info-hiány.

Szórakozás: Bázis, Stock, RockParking, Jazz... Annyira azért nem hatalmas partyk ezek, de vannak a sulin belül szakestek amik sokkal jobbak. De ami nagyon jó hogy lehet menni külföldre minden félévben, nem is olyan rossz áron. Én pl Rómában voltam tavaly 30.000 Ft-ért. Sztem ez sem egy utolsó dolog, nem mindenki tud ilyen helyekre eljutni. de nemrég pl Korzikára lehetett menni 1 hétre.

Megközelítésen mire gondolsz? Mert én pl 230 km-re lakom Szolnoktól és simán el tudok jutni oda. Attól függ hol laksz...

Remélem tudtam segíteni...

Sok sikert a felvételihez!:)

2009. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál utólag is jó. Én Békés megyében lakok , kb 200 km-re,ahhogy néztem kétszer át kéne szállni ha vonattal vagy busszal mennék,de nem vészes.

Majd akkor elválik hogy hova vesznek fel.

2009. febr. 22. 12:32
 3/3 anonim válasza:
Miért hová adtad még be és milyen szakra?
2009. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!