Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ELTE romanisztika...

Szerintetek ELTE romanisztika - francia szak mellé másodiknak és harmadiknak mit jelöljek be?

Figyelt kérdés
Nem akarok vidékre menni, és az ELTE mellett Budapesten nincs ilyen szak. Kéne egy biztosíték harmadiknak, meg egy második. De mindenképpen erre a szakra szeretnék menni (de nem költségtérítésesre), úgyhogy egy felsőfokú szakképzés lenne jó. Néztem az idegennyelvi kommunikátort, de az csak német van. Francia nyelvvel kéne valamit, mert emelt érettségizek belőle, de az angolt sem szeretném elhanyagolni. Remélem világos voltam, vagy ha nem, kérdezzetek, és elmondom. Köszi előre a válaszokat.
2011. febr. 9. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

BGF-KKK nemzetközi gazdálkodás francia nyelven:D

Én ide megyek csak az angolra:D

Matekos szak, de ha szereted, akkor nem lesz gond vele:)

2011. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de... úgy látszik kihagytam valamit: matekból nem vagyok túl jó...
2011. febr. 9. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyar szak, és felvenni mellé a francia minort...
2011. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam, de olyan kellene amire tutitutituti bekerülök. Bocsi az ellenvetéseket. A magyar szakon magasabb a pont, mint a francián, mert nem kell hozzá magyarból emelt. Köszi az ötletet!!!
2011. febr. 9. 16:11
 5/8 anonim válasza:

én ugyanígy vagyok, végignéztem minden szakot a felvételi tájékoztatós könyvben, és nem jutottam vele túl sokra :D ELTE után bejelöltem Szegeden, és Pécsen is a francia szakot. máshova én sem szeretnék menni, jó lenne ha felvennének Pestre :)

miket jelöltél be végül?

sok sikert amúgy :)

2011. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kedves kla11,


már a második kérdésemre válaszoltál, ezt is én írtam, lásd ott a válaszom :)


Ki jön 2011-ben romanisztika - francia szakra?

2011. febr. 28. 14:28
 7/8 A kérdező kommentje:
és neked is sok sikert
2011. febr. 28. 14:28
 8/8 anonim válasza:
éreztem :D sebaj
2011. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!