Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus gazdaságinfó, BME...

Corvinus gazdaságinfó, BME gazdaságinfó vagy ELTE informatika?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ELTE informatikát ne válaszd, mert meggyűlölöd az informatikát. A bátyám oda ment először. Régi c++ meg ilyenek, semmiből sem a korszerű. Egy-két oktatót leszámítva nem voltak igazán profik. Egy noname fősulira elment, ott c++ helyett java, egyből 3d programozások meg ilyenek és 3,5 év után a noname fősulin szerzett tudással és gyakorlattal elment külföldre.
2011. febr. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért azt nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy egy noném főiskolán jobb az infó-oktatás, mint az ELTÉ-n!


Szerintem azt kell eldöntened, hogy pontosan mit szeretnél csinálni. Ha az ELTE, akkor az színtiszta informatika, míg gazdinfón gazdasági dolgokat is kell tanulnod.

2011. febr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
BME-n nincs is gazdinfo.
2011. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BME mérnökinfo. bár tudom nem jelölted, de akkor is. :-)
2011. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
BME mesterképzésén van gazdaságinfo
2011. febr. 26. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!