Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi az az iskolarendszerű...

Mi az az iskolarendszerű felnőttképzés?

Figyelt kérdés
Hogy hét közben tanítás, hétvégén meg nincs?
2011. márc. 3. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit te mondtál az simán a nappali képzés, ami által kapsz diákigazolványt. Ha estire vagy levelezőre jársz, nem kapsz. Az iskolarendszerű azt jelenti (ha jól tudom), hogy bele számít a támogatott 12 félévbe és valamely egyetemen vagy főiskolán tartják a képzést. Ha nem így van akkor elnézést kérek, majd valaki utánam kijavítja, de én tényleg úgy tudom, hogy így van.
2011. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolarendszerű azt jelenti, hogy egy iskolához kötődik, nappalin vagy estin vagy levelezőn. Az iskolákat a minisztérium akkreditálja. Tehát magyarul hogy nem valamiféle tanfolyam, kft, bt, akármi, hanem OM-azonosítóval rendelkező iskola.
2011. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okj-s fogtechnikusi tanfolyamra fogok járni! Köszi a válaszokat!:)
2011. márc. 4. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!