Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Indul egy villanyszerelői...

Indul egy villanyszerelői tanfolyam, amihez kell a 9 és a 10 évfolyam. Nekem csak a 8 általános van meg azonkívül egy OKJ szakmunkás bizonyítvány (biztonsági őr 2008) Az OKJ megfelel a 9-10-nek?

Figyelt kérdés
Úgy halottam valahol, hogy igen. Ha nem sajnos nem tudok villanyszerelőnek elmenni.
2011. ápr. 6. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapfokú villanyszerelő képzéshez nem kell 9., 10. évfolyam.

Hol indul ez a képzés? Mert lehet, hogy iskola válogatja.

[link]

Itt csak 8. általánost kérnek hozzá.

Az OKJ-s bizonyítvány amúgy nem felel meg 9.-10. osztálynak.

2011. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

erre gondoltam

de a munka ügyön nekem meg azt mondták hogy 8általnos elég lehet hogy a munkaügyel valami másikat indít közösen ezel a ciggel? amihez nem kell?

2011. ápr. 6. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Támogatnák a képzésedet?

A két cég ugyanazt a bizonyítványt fogja adni, egy OKJ-s villanyszerelőit...tehát, ha nem támogatják, hanem magad fizeted, akkor mehetnél oda, ahol elég hozzá a 8 osztály.

Vagy kérdezz rá, hogy a munkaügy támogatná-e a másik képzést az OKTÁV-nál vagy bármelyik más cégnél.

Ha csak a SZTÁV-val vannak kapcsolatban, akkor viszont oda nem tudsz menni, mert nincs meg a 10 évfolyamod.

2011. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!