Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen újságírói egyetemek...

Milyen újságírói egyetemek vannak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem sokára érettségizek és az a tervem,hogy írjak.Sajnos nem találtam sehol olyan felsőfokú intézményt,ahol minden előismeret nélküli újságírói képzés folyik.Kérlek segítsetek.
2009. márc. 1. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igy konkretan nincs egyetem, hogy ujdagiras... kommunikacio szakon lehet majd egy idö utan szakosodni, abbol meg annyi van, mint a tenger, pl BKF, meg mindenhol.... azt hiszem vannak ujsagiro iskolak, de azok nem egyetemek, nem tudom, hogy van-e meg, de regebben pl volt a Havasnak ilyen sulija, biztos van mas is... de ezek nem egyetemek...
2009. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak , konkrétan az egyetemeken ilyen szak, hogy újságírás nincsen. A kommunikáció és médiatudományon belül lehet menni, meg esetleg magyar szakon
2009. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egyetemekről én se hallottam még, de a komm. és médiatudományban tényleg van ilyen szakirány, én BKF re járok, igaz másik szakra, de itt azt hallottam, hogy jól tanítják, (azért ha nyílt napra elmész, nem kell egyből elhinni, hogy milyen fain ez a suli, inkább kérdezz körbe fórumokon, az ott tanulókat, mert nekem csalódás volt...:S)

Államira bejutni ide elég nehéz, 400 pont felett van a ponthatár! Költségesen viszont tuti bekerülsz a minimummal!


Többi sulit a felvi.hu-n tudod megnézni!


Remélem segíthettem:)

2009. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kommunikáció- és médiatud. szakon, azon belül a médiatud. keretein belül lehet sajtót(újságírás) ill. elektronikus médiumokat(tévé, rádió) tanulni. Én a KJF-en járok erre a szakra és pozitívan csalódtam a suliban annak ellenére, hogy mindenki szidja, hogy milyen sz*r.
2009. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2009. márc. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!