Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Filozófia OKTV-ről mit gondolt...

Filozófia OKTV-ről mit gondoltok/tudtok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves vagyok, jövőre leszek 11-es. Filozófiából is szeretnék OKTV-zni, de nem tudom, hogyan lássak neki a felkészülésnek, milyen követelményrendszere van a dolognak... Ez lenne az egyik dolog, ami érdekel, a követelmények, és ha valaki, aki részt vett, elmondaná, hogy milyen típusú feladatokkal lehet találkozni, az is jó lenne.
2011. ápr. 15. 16:10
 1/1 anonim válasza:

A követelmény szintje olyan,mint az emelt szintű filozófia érettségié,amit megnézhetsz a neten.

Én is szeretnék belőle OKTV-re menni.

Te mióta foglalkozol vele ,mennyire érdekel komolyan a dolog ?Engem nagyon komolyan érdekel,és ha téged is akár készülhetnénk néha 1ütt is.(már ha van kedved :-) )


Ezt a könyvet érdemes elolvasni,és megtanulni.------>


[link]

2011. ápr. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!