Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az asztma miatt nem lehet...

Az asztma miatt nem lehet villanyszerelő?!

Figyelt kérdés

Csak az asztmája miatt nem engedték át az alkalmasságin a barátom. Mindenki átment az osztályban az is aki halláskárosult.

Fel is vették már 3as átlaggal. Még egy évig kellene rá gyógyszert szednie, nem köhög, nincs rohama, évek óta tünetmentes. Mégis elutasították, májusba újra benyújthatja a papírokat, de az orvos azt mondta 90% hogy nemet mond újra neki.


Más szakmába se tud így átmenni hogy már két éve ezt tanulja, és a környéken csak gimnázium és szakközép van ahol nem tudják átvenni.


Mit lehet tenni?


2011. ápr. 18. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj,hogyha egyszer nekiáll egy falat hornyozni, akkor meg fog fulladni az aszmájától.

Talán az az orvos,aki kezeli az asztmáját adhat egy szakvéleményt.

2011. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ :)

Nem szeretne ebbe dolgozni később, csak el szeretné végezni.

Az orvoshoz 28.-án megy, majd javaslom neki hogy kérjen egy véleményt és fellebbezzen.

2011. ápr. 18. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem szeretne ebbe dolgozni később, csak el szeretné végezni."


Ne haragudj, de ezt fel nem foghatom ép ésszel.

Elutasítják, nem is akarja ezt csinálni, gondolom azért, mert a sulit sem kedveli túlzottan, de akkor miért akarja elvégezni?? Illogikus, felfoghatatlan.

2011. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mert MINDENKI a szakmájában dolgozik akinek van??


Igenis szeretné elvégezni, mert ma már nincs élet szakma, végzettség nélkül. Egy fiút küldjünk el szakközépbe és bukdácsoljon? Nem egy volt osztálytársam még mindig próbálja elvégezni a sulit. Az anyja nem engedte szakmát tanulni és most szenved.

Tudod nem mindenki teheti meg, hogy oda megy ahova akar. Én sem mehettem oda, pedig kitűnő voltam általánosba, akkor most hivatásos lovas lennék.

Igazad van.. senki ne végezzen szakmát, ha nem akar abba dolgozni, ne is dolgozzon, de te dolgozz mert valószínű te abba dolgozol és tartsd el őket, mert mind munkanélküli lesz.


Mert szerinted én reklámtervező szakközépbe jártam? Két szakmám, érettségim, két nyelvvizsgám van és mégse vagyok marketing-szakmanager vagy kereskedelmi-szakmanager.


Ha nem tudod ezt felfogni, hogy semmit nem tud elvégezni - minden más szakmából kitiltják- akkor valószínű hogy veled van a gond és nem vele.

2011. ápr. 19. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!