Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 25 éves vagyok, van egy 1...

25 éves vagyok, van egy 1 éves kisfiam. Nagyon szeretnék védőnő lenni. Ha annak idején nem lett jó az érettségim 2-3-as átlag, akkor felejtsem el, hogy védőnő akarok lenni?

Figyelt kérdés
Tanfolyam lehetséges, vagy esti képzés?Pécsi vagyok.
2011. máj. 21. 05:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Újraírod az érettségit a felvételi tárgyakból, vagy szerzel nyelvvizsgát.
2011. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy van-e tanfolyam de a PTE-ETK-n Egészségügyi gondozás és prevenció (BSc) szakán lehet tanulni.

Szerintem javítsd az érettségit, igaz nem olcsó mulatság, mert azért fizetni kell.

2011. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is javíts rajta, de csak 2 tantárgyból, ami esetleg kell egyetemre, úgyis azokat számítják majd, nem a matekot pl. Esetleg egy biosz -magyar, vagy biosz-info érettségi nem ártana.
2011. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok/voltam vele! 28 éves vagyok, 2 gyerekem van és szülésznőnek készülök. :) Az szerencsére van levelezőn is. Védőnő csak nappalin.

Nekem sem lett valami fényes anno a bizonyítványom, ráadásul a 2 tantárgyból ami nekik felvételi követelmény nekem csak a magyar volt meg. Így csináltam egy egészségügyi alapismeretek emelt érettségit most, így javítani is tudtam, az emelttel +40 pontot szereztem még és meg van a két tantárgy. :) Ez a megoldás. :)

Pécs, Debrecen, Miskolc, Szeged vagy Pest ahol van ETK-n nappali védőnő képzés.

[link]

2011. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!