Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan szakokat keresek, ahol...

Olyan szakokat keresek, ahol van levelező képzés, és nem kell hetente bejárni, hanem elég vizsgaidőszakban ott lenni. Tippek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Külföldön leszek, nem tudok csak úgy hazautazgatni, legfeljebb vizsgaidőszakban.
2011. máj. 24. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész külföldi egyetemre?
2011. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert nem keresek annyit, amennyibe kerül.
2011. máj. 24. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát sajna ilyet nem nagyon fogsz találni. Szerintem először találd meg a szakirányod és utána ha felvesznek akkor arra hivatkozva, hogy külföldön élsz kérhetsz kedvezményes tanulmányi rendet. Kérdezz utána a választott iskola tanulmányi osztályán. Szerintem nem te vagy az egyetlen, aki így tanulna, úgyhogy egy próbát megér.

Mit tanulnál?

2011. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szolnoki Főiskola egyik levelező szakára sem kötelező bejárni, az aláírásnak nincs feltétele.

Több olyan évfolyam társam van, akikkel levélben tartom a kapcsolatot, mindig elküldöm nekik az aktuális anyagot. Mondjuk ha nem ismersz senkit, úgy sokkal nehezebb, de nem lehetetlen. A tantárgyi tematikát kiadják, az tartalmazza a kötelező irodalmat.

2011. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyelvekben nagyon jó vagyok, emberközpontú pályák érdekelnek, illetve aminek külföldön is hasznát láthatom.


Igazából tolmácsképző a cél, de oda bemeneti követelmény egy bármilyen diploma.

2011. máj. 25. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!