Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki régen falcolt az...

Ha valaki régen falcolt az kizárók ok, hogy bekerüljön egy rendészeti szakközépbe? Azóta már teljesen meggyógyult az illető nem csinál ilyeneket, szerintetek van esély a bejutásra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom hogy mit jelent a "falcolás".

De ha rendészetibe akarsz menni azt gondolom azért teszed, mivel rendőr, vagy hasonló szeretnél lenni. Oda viszont erkölcsi bizonyítvány szükséges. Ha a "falcolás" miatt meggyűlt már a bajod a rendőrséggel/bírósággal stb. akkor az benne lesz, és elutasítanak.

2011. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A falcolás azt jelenti, hogy vagdostam a karom.... Az erkölcsi bizonyítvánnyal nincs is probléma, csak ezzel (volt) :) Köszönöm azért a választ, kedves Tőled :)
2011. máj. 31. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos ha így áll a helyzet nem hiszem hogy probléma lesz ebből. Látszik valamilyen heg a kezeden? Max pár kínos helyzet születhet ez miatt egy-egy tanárodnál, de amúgy semmi.
2011. jún. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha pszichológián átmész, akkor oké.

Amúgy, sokan vannak tinikorban v.milyen szinten öncsonkítók. Ismerek olyat, aki hústűvel karcolgatta magát, de olyat is, aki késsel vagdosott. Már jó ideje nem csinálnak ilyen bizarr dolgokat, rendejöttek.

2011. jún. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Látszik némelyik, de aki nem tudja, hogy miket csináltam az nem veszi észre...Nem is a tanári reakcióktól félek, hanem a pszichológiától... Köszi a válaszaitokat! :)
2011. jún. 2. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!