Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZeretnék véleményt kérni az...

Zoliol kérdése:

SZeretnék véleményt kérni az informatikus fizikáról! Mennyire éri meg? (szeretem a 2 tárgyat fizikából dicséretes 5 vok infóbol 5 ha ez jelent vmit) Vélemények? És Szegeden akarom megcsinálni! Vagy ELTEN KELLENE? Válaszokat várok, köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Asszem az ELTÉn ez a szak alkalmazott fizikus néven fut, legalábbis mint az alakszak egyik szakiránya (meg gondolom mesterszakon is van). Ha el tudod végezni, akkor szerintem egy komoly diplomád lesz, komoly álláslehetőségekkel. Szegedről nem tudok semmit, az passz... Sok programozás kell hozzá, meg persze a fizikai törzsanyag.
2011. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ELTE-n nincs ilyen mesterképzés!!Azért megyek Szegedre+ott tok felvenni kieg. ismereteket is(kurzusokat)


További válaszokat várok!!!!!

2011. jún. 11. 17:23
 3/8 A kérdező kommentje:
mármint infos fizika sazkirányról nem tok
2011. jún. 11. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
kor?
2011. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14 engem csak reál szakok érdekelnek.
2011. jún. 13. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Értem, akkor az szerencsés, ha a reál szakok érdekelnek, mert a mostani gyerekek többsége nem nagyon szereti pl.:a matekot.Azért kérdeztem, mert én 16/l vok, 9. 10. ben kitűnő voltam fizikából, de nem szándékozom ezzel tovább menni:)

Sok sikert neked:)

2011. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tom sokan az osztályomba nem szeretik a matekot(és rosszul járnak vele sztem)örülök h kivétel vok
2011. jún. 13. 15:27
 8/8 A kérdező kommentje:
fizikából pedig irtam kitűnő vok matek:félévkor 4 voltam évvégén feljavítottam 5-re(könnyebb volt az anyag) de erőfiszítésemnek meglett a gyümölcse fizikából is kémiából is
2011. jún. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!