Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jön valaki angoltanár felvétel...

Jön valaki angoltanár felvételire az ELTE-re?

Figyelt kérdés

Izgulunk együtt? :-D

Én 28-án megyek.


2011. jún. 19. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ááááááááá én is, én is, én is. Nézd meg és írj privátot. Nem akarok egyedül lenni. :D
2011. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy az utolsó pillanatban írt valaki :-)

Hogy ment?

Miről kellett beszélned?

Nekem nagyon aranyos volt a felvételi bizottságom (bár bemutatkozni elfelejtettek), és az adolescent-ekről meg a nyelvvizsga-backwash effektusról kellett beszélnem a CV-m megbeszélése után.

Eléggé izgulok, állítólag 10X-es a túljelentkezés, remélem csak kamu :-D

2011. jún. 28. 21:28
 3/19 anonim ***** válasza:
Azért nem 10X-es, de tényleg nagy. :S 260-an jelentkeztek, mondjuk abban már a levelező, meg minden benne van. Úgy éreztem, hogy nekem is jól ment, szintén adolescent-es szöveget kaptam, a 3. része meg valami olyan állítás volt, hogy az oktatás a különböző nézőpontok állandó párbeszéde... mindenesetre beszéltem elég sokat. :P A pontokról tudsz valamit, hogy hol és mikor tudjuk megnézni?
2011. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Állítólag a kódszámunkkal tudjuk majd megnézni valahol az interneten (nem tudták hol, gondolom vagy az elte honlapján, vagy az e-felvin, vagy a oktatási hivatalén), és állítólag péntekre már meglesz.
2011. jún. 29. 20:07
 5/19 anonim ***** válasza:
Köszi. :)
2011. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

TE MEGTALÁLTAD HOL VAN?

ÉN MÉG NEM.

2011. júl. 1. 17:32
 7/19 A kérdező kommentje:
Te megtaláltad?
2011. júl. 4. 10:16
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem, úgy tűnik még nincsenek fönt. Én már arra is gondoltam, hogy csak akkor teszik fel, ha mindenkinek meglesz az eredmény. :S
2011. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én most kaptam egy levelet az oktatási hivataltól, amiben volt egy link, hol vannak az eredmények:

[link]

Én mondjuk nem tudom értelmezni az eredményemet :-D Nem 25 pontot lehetett max kapni? Nekem hogy jött ki a 40?

Neked hány pontot adtak?

2011. júl. 5. 23:26
 10/19 anonim ***** válasza:
Az a 25 szerintem elírás, én is csodálkoztam, de 50 volt a max. 44-et kaptam. :)
2011. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!