Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezért kapnék többletpontszámot...

Ezért kapnék többletpontszámot továbbtanulásnál? Ha igen, akkor mennyit?

Figyelt kérdés

Most leszek 3.-os. Tisztában szeretnék lenni evvel már most.

Sajnos apum már nem él, édesanyámnak csak 8 általánosa van. Ezért kapnék többletpontot? Ha igen, mennyit?


Előre is megkérném a "kötekedőket", hogy "Tanulj inkább!!" kommentjeiktől kíméljenek.:)

Mindig jeles volt a bizim, higyjétek el, énsem örülök, hogy így alakultak a dolgok, de ha lehetséges, megragadom a lehetőséget!!!

Előre is köszönöm a válaszaitokat!(;


2011. júl. 15. 17:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%
Akkor kapsz többletpontot, ha hátrányos helyzetű vagy. Amennyiben hátrányos helyzetű vagy, akkor az általad felsoroltak értelmében halmozottan hátrányos helyzetű lehetsz. Ha viszont nem vagy hátrányos helyzetű, akkor ezek semmit sem érnek önmagukban.
2011. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
Pontosan nem tudom mennyi pont jár érte, de hátrányos helyzetnek számít, ha szüleidnek csak 8 általánosuk van. Ezt még tetézi, hogy apud már nem él, úgyhogy biztos jár érte, de a felvi.hu-n részletesen leírják, hogy miért mennyi jár :)
2011. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%
Nem igaz, nem leszel attól hátrányos helyzetű, hogy csak 8 általánosa van anyukádnak. Attól sem, hogy meghalt apukád. Ezek mind csak "súlyosbító" tényezők, önmagukban semmit nem érnek.
2011. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, hogy azért kapnak többletpontot, ha a szülőnek csak 8 általánosa van...
2011. júl. 15. 17:29
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

Rosszul tudtátok, félinformációkra alapoztok.

Tessék a forrás:

[link]

2011. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Akkor a qurva anyjukat...:/:)

Köszönöm!!!

2011. júl. 15. 17:37
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
nekem nincsenek félinfoim, ez tény, egyik osztálytársam is kapott rá, és szerintem ő jobban tudja picit.
2011. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%

Olvasd el először, ami oda van írva a felvire.

Az osztálytársad nyilván alapból hátrányos helyzetű volt, ezt tetézve halmozottan hátrányos helyzetű lehetett.

Kérdezd meg az osztálytársad.

2011. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20%

További 20 többletpontra jogosult az, aki


1) már eleve hátrányos helyzetű jelentkező, ÉS akinek törvényes felügyeletét ellátó szülei legfeljebb az iskola nyolcadik évfolyamán folytatott tanulmányait fejezték be sikeresen. <-- és ezt onnan másoltam át , amit Te belinkeltél drinking straw.

Okoskodás helyett inkább olvasd végig azt, amit linkelgetsz. Kedves kérdező, tehát igen jár plusz pont érte.

2011. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%
Az ÉS és a VAGY kapcsolatokat tudod értelmezni?
2011. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!