Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezért kapnék többletpontszámot...

Ezért kapnék többletpontszámot továbbtanulásnál? Ha igen, akkor mennyit?

Figyelt kérdés

Most leszek 3.-os. Tisztában szeretnék lenni evvel már most.

Sajnos apum már nem él, édesanyámnak csak 8 általánosa van. Ezért kapnék többletpontot? Ha igen, mennyit?


Előre is megkérném a "kötekedőket", hogy "Tanulj inkább!!" kommentjeiktől kíméljenek.:)

Mindig jeles volt a bizim, higyjétek el, énsem örülök, hogy így alakultak a dolgok, de ha lehetséges, megragadom a lehetőséget!!!

Előre is köszönöm a válaszaitokat!(;


2011. júl. 15. 17:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
az volt a kérdése, hogy jár e érte pluszpont és jár. De Te úgy látszik mindenhol csak kötözködni tudsz. Elképzelhető, hogy egyszer a kérdésre add meg a választ és ne az unalmadat űzzed el azzal, hogy hülyeségebe szólsz bele? Nem véletlenül írtak ki rólad, aminap egy kérdést, kicsit szeretsz okoskodni nem? Gyíkember...
2011. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
55%

Megbocsáss, de szimplán nem tudod értelmezni azt a mondatot. A felvisek is direkt csupa nagy betűvel kiemelték, hogy a már eleve hátrányos helyzetűek ÉS mindemellé még 8 általánosa van mellé.

Továbbra is én állítok igazat, míg te hitegeted hülyeségekkel. Jár érte pluszpont, igen. De nem úgy, ahogy te írod. Ha eleve hátrányos helyzetű, akkor kap 20-at, ha HHM, akkor még +20-at ezen felül.


Észérveket tudsz felhozni a hőbörgésen, szidalmazáson felül?

2011. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Te vagy az , aki itt pattog. Fogadok, hogy szemtől szemben nincs ilyen nagy arcod, csak így név nélkül mersz hülyeségeket írni. Nyugodjon meg csak a kedves kérdező, mert jár érte ez biztos. Arra nem gondoltál, hogy Te értesz félre valamit? De mind1, nekem nincs kedvem vitázni valakivel, akit még csak nem is ismerek...
2011. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező:

Ne áltasd magad, nem kaphatsz csak ezért pluszpontot. Én forrással alátámasztottam, míg egyesek csak hőbörögni tudnak itt rossz szövegértelmezéssel.

2011. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%

akkor hogy egy higgadtabb, új emberke is beszálljon: elolvastam a belinkelt forrást, és a dolog egyértelműen leírja, hogy ahhoz, hogy többlet pontot kaphass, hátrányos helyzetűnek kell lenned, ez mondjuk logikus is, ha az ember egy picit belegondol.

Ahhoz pedig, hogy hátrányos helyzetűnek számítsál, dettó fel vannak világosan sorolva a követelmények, a félárvaság vagy a szülő 8 általános végzettsége NEM AZ.


Tehát amit drinking straw írt, az a link alapján tökéletesen megállja a helyét, és mivel a link a felvi-ről van, tehát akkor ez így is van.


Ettől még lehetsz hátrányos helyzetű, ha teljesíted az ahhoz tartozó kritériumokat. Link alapján az alábbi közül legalább egy kell:

A gyerek jegyző által védelembe vétele vagy rendszeres gyerekvédelmi támogatás vagy rendszeres gyerekvédelmi kedvezmény vagy állami gondozottság.


Ha ezek közül volt valamelyik, akkor folyamodhatsz hátrányos helyzetért járó pluszpontokért, és AKKOR MÁR számít, hogy félárva vagy, és anyukádnak csak 8 általánosa van.


Ha nem, akkor mivel még csak 3.-os leszel, mindenképp érdemes lenne megpróbálni szerezni ilyet (értelemszerűen a gyerekvédelmi kedvezményre lehet esély, amit a link alapján a területi önkormányzatnál lehet igényelni). Ha sikerül, akkor már azért is jobb, és akkor onnantól kezdve már pályázhatsz hátrányos helyzetért, és az ezért járó pluszpontokért.


Sok sikert.



Az agyatlannak, aki meg olvasni sem képes, helyette csak keménykedni... Áhh, inkább hagyjuk, annak már úgyis mindegy...

2011. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%
*települési önkormányzatnál
2011. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%
Köszöntem!
2011. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:06


Ugye te az osztálytársaddal ellentétben nem akarsz továbbtanulni ilyen szövegértéssel?

2011. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Jójó, köszönöm a válaszokat!!:)

Szóval akkor a következő kérdésem:

Anyum egyedül tart el, apum nem él.

Anya keresete+ családi pótlék= cirka 80.000 FT

Részesedhetek gyermekvédelmi kedvezményben? Ha igényelnénk, akkor megkapnánk?

2011. júl. 16. 12:37
 20/24 anonim ***** válasza:

ezt nem tudom, de én úgy lennék vele, hogy egy próbát mindenképp megér, és akkor már érdemes minél előbb megpróbálni.

Max majd jön egy levél, hogy nem jött össze, de veszteni nem veszthettek semmit, ha megpróbáljátok.

2011. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!