Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnök végzettség...

Villamosmérnök végzettség mellé érdemes letenni Villanyszerelő + Alkalmazott matematikus OKJ vizsgát?

Figyelt kérdés
Mindkettő OKJ képzés érdekel, biztos, hogy lefogom tenni, csak a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.
2011. júl. 21. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

"Alkalmazott matematikus OKJ vizsgát"


Basszus már ilyen is van. Eddig tudtam, hogy van alkalmazott matematikus szak az egyetemen, de okj.

2011. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha te képes vagy mindkét képzésért fizetni, ami szerintem felesleges ha már van egy versenyképes diplomád. Mondjuk nem mind1, hogy hol szerezted a vill.mérnök diplomád. Ha szeretnél még "fejleszteni" magadon akkor menj MSC-re, hidd el többet ér mint egy okj képzés, és árban is kb ugyanott vagy. Mert gondolom azt tudod hogy államilag támogatott félévek száma 10. Ebbe benne van mondjuk a 3 éves (6félév) bsc, és FSZ (okj) vagy MSC 2 (4félév) támogatás. A helyedben ha MSC-re lőném el.
2011. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van pénzem rá. BME-n szereztem a diplomámat.
2011. júl. 21. 13:50
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen második MSc-t ajánlanál nekem?
2011. júl. 21. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
szerintem a villanyszerelős nem lehet rossz, pláne ha netán dolgoznál is villanyszerelőként valahol, sok mindent lehetne ott tanulni, ami később gyakorlatiasabbá tenne, mint mérnök. Legalábbis én a BME-ről ezt a gyakorlatiasságot hiányolom. Üdv
2011. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
^^
2011. júl. 21. 16:31
 7/12 anonim ***** válasza:

BME? És nem tudsz elhelyezkedni? :O

MSC képzés van a BME-n is, a google: bme msc vik

2011. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Letettem a villamosmérnöki diplomát, nem az, hogy nem tudok elhelyezkedni, hanem, hogy még szeretnék tanulni, mivel villanyszereléssel 14 éves korom óta foglalkozom feketén.
2011. júl. 22. 13:46
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
A villamosmérnök gyengeárammal dolgozik, a villanyszerelő erősáramú. Gondolom ezt tudod. De nem hiszem h egy diplomás vill.mérnöknek nehezséget okozna villanyt szerelni.
2011. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezért mondom, hogy csak egy papír kellene róla, mert van 9 év gyakorlatom .........
2011. júl. 22. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!