Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kb.3,5-4 hónap nagyon kevés...

Kb.3,5-4 hónap nagyon kevés idő felkészülni az emelt biosz érettségire? Minimum 90%-ost kellene elérnem!

Figyelt kérdés
Sajnos kicsit későn jöttem rá, hogy orvos szeretnék lenni, ráadásul nem is olyan suliba jöttem ahol túlzottan jó lenne a természettudományos oktatás. Viszont nagyon szeretnék bejutni orvosira, és ezért hajlandó lennék akármit megtanulni, csak attól félek nem lesz rá elég idő. :S Szerintetek érdemes megpróbálnom?
2011. júl. 21. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes, ennyi idő alatt simán felkészülsz! Sok sikert, remélem eljutsz odáig hogy orvos legyél! :)
2011. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ!:D
2011. júl. 21. 15:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom ,hogy van rá esély :) beszerzed a megfelelő könyveket, akkor ez az idő bőven elég rá, de akkor aztán mindent bele :) (am én is hasonló cipőben vagyok )
2011. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
esélytelen, de az érettségi nem májusban van?
2011. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Emelt biológia tagozatos gimiben,heti négy órában,emelt könyvekkel négy év alatt jutottak el osztálytársaim a 70% körüli emelt biosz érettségiig.Kiváló képességű színötös tanulók,90%feletti kémiával és nyelvvizsgákkal.Érted,ugye?
2011. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 21. 16:59
 7/14 anonim ***** válasza:
A 90% nehéz, de nem lehetetlen, viszont nagyon szigorúan és pontosan beosztva kell tanulnod. Tényleg nincs kifogás, neki kell állni és csinálni. Sikerülhet! :)
2011. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog sikerülni... Én 1 évig magántanárhoz jártam, ezenkívül csak a kémiával foglalkoztam meg a nyelvvizsgával, semmi más dolgom nem volt, és így lett 72%.

Biosz tagozatos elit gimis ismerőseimnek 4 évnyi készüléssel 80-85%-os lett.


De próbáld meg, aztán max. nem mész el szóbelizni.

2011. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, át fogom gondolni őket!:)
2011. júl. 21. 18:13
 10/14 WBTBWB válasza:
Én elég jó gimnáziumba jártam, 2 évig faktos voltam, utolsó évben pedig heti 5 faktos óránk volt, amiből 3-at mindig emelt szintű tesztek és OKTV feladatsorok gyakorlására szántunk. És így sikerült egy 84%-os eredményt elérni, rengeteget tanultam és gyakoroltam rá. (SE-FOK SE-FOK SE-FOK..... ÚÚÚristen csak ez jár most már a fejemben :D) Nagyon sok múlik egyébként azon, hogy milyen feladatsort kaptok. Az idei nem volt éppen könnyű, de megoldható volt, de ha pl. olyan lesz, mint a tavaly májusi, akkor egy 70 fölöttinek is nagyon lehet örülni...
2011. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!