Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lány vagyok de érdekel az...

Lány vagyok de érdekel az autószerelés. Boldogulnék egy tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Furcsán néznének rám az osztálytársak? Vagy alapból esélytelen és szerintetek elvéreznék az első körben?
2011. júl. 22. 12:24
 1/6 (L) Bella (L) ***** válasza:

Biztos nagyon menő lennél egy-két hétig, de az autószerelés nem arról szól, amit a klippekben látsz, ahogy kicsit olajjal összekent fullos csajok vonaglanak a motorháztetőn...

Bizony lenne ott hiszti rövid időn belül, amikor rájönnél, hogy nem tudod levakarni domestossal se az olajat a kezedről, úgy belevan épülve a kezedbe, a körmöd mindig retkes, fékolajtól bűzlesz, és mellesleg megnézném hogy cserélnél ki egy motort egy autóban, mert ez tudod fizikai munka.

Biztos férfi akarsz lenni?

2011. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát igen, pont erre gondoltam, hogy fizikai munka és hát nem vagyok egy 80 kilós izmos lány :D

de amúgy tényleg érdekel, mikor apámmal vagyok mindig próbálok neki segíteni ilyenekben is

nem... nem zavarna az olaj meg stb, gondolom utána le tudok fürdeni


nem vagyok a legcsajosabb csaj de ha utcán összefutnánk, nem néznéd ki belőlem az ilyen fajta hajlamaimat


csak érdeklődök az autók iránt

2011. júl. 22. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg. Nem olyan vészes.


Unokatesóm autószerelő. Ő pl mindig ilyen kék vagy narancssárga gumikesztyűben (normál gumikesztyűtől vastagabb) dolgozik.


Nem kell azért olyan nagy fizikai erő. (Ha normálisan felszerelt a műhely.)


Vágj bele!!!

2011. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 22. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:

ilyesmit nem tanfolyamon oktatnak, hanem szakmunkásban általában. :D

és szerintem "gizda" csajként elvéreznél az alkalmassági orvosi vizsgálaton. Oda erő és izom kell, mert nem apuci fogja cipelni helyetted a karburátort, meg a felnit, stb.

Hát haverom ilyen helyen tanul, csaj nincs, kettő volt, az egyik érettségiig maradt velük asszem. Persze megpróbálni meg szabad, főleg, ha még középsuli előtt állsz.

2011. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyetemista vagyok :D hobbiból csinálnám főképp
2011. júl. 22. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!