Jár valaki a keszthelyi Pannon Egyetemen Ménesgazda szakra? Ha igen mesélnétek róla?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne :)

Illetve a legfontosabb kérdés: Nehéz bekerülni, nagy a túljelentkezés?

Most kezdem a tizenegyedik osztályt, előrehozott német érettségim volt, ebben az évben tehetem az emelt szintet. Remélem sikerülni fog :)Biológiából most 5,0 az átlagom, de az érettségim nem lesz valami fényes szerintem. Letöltöttem az 2011-es feladatokat, és elég nyögve-nyelősen sikerült.

Lovas tapasztalatom: Mivel a szüleim nem tudják finanszírozni a rendszeres lovaglásomat, elég ritkán jutok el lovagolni, de azért szépen haladok. Elméletben viszont sok mindent tudok, vagyis szeretném ezt hinni. Bizonyára van még mit tanulnom.

Hogy zajlik a felvételi?


És meséljetek magáról az Egyetemről is!


2011. aug. 6. 10:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!