Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Európai uniós üzleti szakügyin...

Vass Zsuzsanna kérdése:

Európai uniós üzleti szakügyintéző (LIÁ-ban) vagy banki szakügyintéző ( computer school illetve perfekt) Debrecenben? Hol lehet itt Debrecenben nyelvizsgát letenni olcsón? (IRJATOK FONTOS)

Figyelt kérdés
nem tudok választani...
2011. aug. 13. 10:01
 1/1 anonim válasza:

Csak egy részt kiragadva a kérdésedből:

Nyelvvizsgát milyen nyelvből?


Én idén vizsgáztam németből közép szinten. 28ezer volt ha jól emlékszek(vagy 29e, de 30e-nél nem drágább az biztos),

ez ÖSD egyébként, szóbeli-írásbeli együtt.

Nem tudom, hogy máshol milyen árak vannak, de ezt merem ajánlani!


Angolból origó, vagy dexam. Árakat itt nem tudok, meg azt sem, hogy hol lenne érdemesebb megpróbálni letenni a vizsgát. Én biztosan a kettő közül fogok választani, mikor idén a tervek szerint megpróbálkozok vele:).


Nem feltétlenül csak az árat kell nézni egyébként, mert lehet, hogy valahol olcsóbb, viszont lehet, hogy a vizsgán szemetebbek, és úgyis meghúznak, csakhogy újra kifizetsd a díjat. Ha meg egynél többször kell próbálkoznod, akkor már mindegy, ha egy másik helyen drágábban csinálod meg, mert ha duplán kell fizetned akkor már majdnem ugyanott vagy, sőt rá is fizettél.

2011. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!