Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik képzést éri meg jobban...

Melyik képzést éri meg jobban elvégezni? (Debreceni Egyetem) Molekuláris biológia MSC, biotechnológia MSC, Táplálkozástudományi MSC, Biológus MSC, Vegyész MSC,

Figyelt kérdés

Engem konkrétan a biotechnológia érdekelne jobban csak nem ismerek senkit aki ilyen jellegű területen tanul/dolgozik.

Debreceni Egyetemen van biotechnológia msc 2 szakiránnyal: környezet és gyógyszer biotechnológia.Utóbbi érdekel a legjobban csak nem tudom megéri-e.Idén sokan jelentkeztek erre a szakra a TTK-n belül.

Kérdéseim a következők lennének:

Megéri vajon egy ilyen jellegű mesterképzésre jelentkezni?

Van valaki aki ilyen jellegű területen dolgozik/tanul és tudna infóval szolgálni? Elhelyezkedés?

A fent említett képzések közül melyiket érdemes még megpróbálni?

Bocsánat a hosszú rizsáért. Várom a válaszokat!

25/L


2011. aug. 18. 22:29
 1/1 Mutite válasza:

Szia!

Engem is ez az irány érdekel, igaz több mint 10 éve írtad ki ezt a kérdést, de kifejezetten érdekelne miket tapasztaltál.


Reménykedve várom a válaszod!

2023. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!