Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyikből a nehezebb emelt...

Melyikből a nehezebb emelt szinten érettségizni? Matek vagy történelem?

Figyelt kérdés
12-es vagyok és idén kell majd fakultációt választanom. Matekból jobb vagyok ránézésre, de az emelt szintű érettségi mintha kínaiul lenne, pedig eddig is reál szakos voltam. Fontos lenne, hogy melyiket lehet jobbra megírni. Jó lenne, ha olyan írna akinek van tapasztalata.
2011. aug. 25. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

11-es voltam, most leszek 12-es. Az emelt matek egy vicc, nekem a töri emelt egy halál lenne.

Egyénfüggő hogy kinek mi nehéz.

2011. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták egyénfüggő. Melyik áll hozzád közelebb? A matek vagy a töri? Esetleg nézd meg a korábbi évek emelt szintű érettségieit,próbáld megcsinálni és amelyik jobban megy válaszd azt.

Nekem személy szerint a töri menne jobban mert a matekhoz sík hülye vagyok szóval és mindenképp a törit választanám.

2011. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számomra a matek lenne nehezebb, mert sosem ment olyan igazán jól. De ez teljesen egyén függő. Nekem a töri nagyon jól ment, jó könyvből még időben neki álltam és számomra az volt egy vicc.
2011. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az a különbség az emelt töri és matek között, hogy a matekot meg tudja oldani a legtöbb matektanár, de az emelt törit nem mindig, és ott eléggé szivatnak.
2011. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Matek sokkal közelebb áll hozzám, de sokan mondják, hogy nagyon nehéz ezért félek tőle.:)
2011. aug. 27. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Matek, azért emrltezek töriből
2021. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!