Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » HIÁNYSZAKMÁK, ITTHON VAGY...

HIÁNYSZAKMÁK, ITTHON VAGY KÜLFÖLDÖN IS. (Fősuli, OKJ, . Stb)?

Figyelt kérdés

én msot végeztem el a gimnáziumot és egy évet kihagyok, mivel nem tudtam eldönteni, hogy mi is akarok igazából lenni.sok minden érdekel.azt szeretném kérdezni, hogy nem tudtok-e esetleg oylan fősulit,oks-s képzést vagy akármilyen felsőfokú szakképzést, ahova nem kell 390 és 400pont hogy felvegyenek, de el is lehet vele helyezkedni.3nyelven beszélek, szóval a nyelv nem gond!

Én most konkrétan a HIÁNYSZAKMÁKRA GONDOLOK, amikkel viszonylag könnyen, és mindenhol, akár külföldön is el lehet helyezkedni és nem utolsó sorban nem a minimálbért környékezi.Ötlet?

Én ma találtam egy olyan hogy ötvös(többnyire ékszerkészités) és lehet megfogott kicsit.


2011. szept. 8. 13:09
 1/5 A kérdező kommentje:

előző évben a BKF turizmus szakára jelentkeztem, de mivel mindenki azt szajküzta, hogy bügészak, és hogy túljelentkezés satöbbi, ezért beláttam, hogy fölösleges lenne.

UI:nem feltétlen a hiányszakmákra gondolok, elég oylan is amivel biztosan el lehet helyezkedni...

2011. szept. 8. 13:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl. programozó.


Ez így nagyon tág, mert a fene tudja, mi érdekel.

2011. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tantárgyakat nézve:angol,töri.(infó)
2011. szept. 8. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tantárgyak. Gondolom, más is érdekel az iskolán kívül. :)
2011. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fotó, bmx, zene...de ez nem aktuális szerintem :)
2011. szept. 8. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!