Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van egy 3 éves fiam, most...

Van egy 3 éves fiam, most érettségizem levelezőn. Szeretnék rendészeti szakközépiskolába menni, de az csak nappalin van. Van rá lehetőség, hogy én minden nap bejárjak és úgy elvégezzem? Ez mennyi időt vesz igénybe naponta?

Figyelt kérdés
Légyszi mindent írjatok le a rendészeti szakközéppel kapcsolatban,amit lehet tudni róla.Mert sajnos ezt el kell végezni ahhoz,hogy a rendőrtisztire mehessek tovább. köszönöm
2011. szept. 21. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
30%

hát azt mi tudjuk helyetted, hogy be tudsz-e menni minden nap...? ja, a nappalinak az a lényege. hogy a kiskölyökkel mit csinálsz addig, az csak a családodra tartozik, korából ítélve gondolom már oviba megy addigra. kivételezni nem hiszem, hogy fognak veled, tehát órákról elengedni rendzseresen, igazolni a hiányzást, ha beteg a gyerek, stb.

Későbbiekre, ugyan a korod nem tudom, de a rendőrtisztit jól gondold meg, nem egyszerű. És nem árt, ha már most van olyan kondid, amivel az alkalmassági részt tudod teljesíteni, anélkül szinte felesleges is belevágni.

Tanulni kell rendészetiben is, azzal is kalkulálj, kisgyerek mellett szerintem nem egyszerű, őszintén szólva szinte kétlem, hogy össze tudod hozni a kettőt, mert azért egy pici gyerekkel törődni kell nem keveset, de ha tovább is akarsz menni, az iskolát se lehet hanyagolni.

Ha javasolhatom, vagy gondolkozz más iskolán, ami érdekel, vagy várj vele még 1-2 évet, akkor már a gyerek miatt nem lesz ennyi komplikáció.

Ha meg belevágnál, akkor kitartást mindenesetre. De nagyon gondold meg, és persze a legtutibb, ha helyben érdeklődsz, hátha volt ilyen precedensük már korábban.

2011. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!