Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakközépiskola választás....

Szakközépiskola választás. (Nem tudom mi érdekelne) Ötletek? 14/l bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. nagy gondom van. nem tudom milyen iskolát válasszak. tudom, hogy ti sem tudjátok megmondani így leírás alapján, hogy nekem milyen kéne, de jó lenne, ha segítenétek, adnátok ötleteket. vendéglátói szakma érdekelne, pl felszolgáló, de a nagyszüleimnek van egy saját vállalkozásuk ebben, és nagyon nem szeretnék, ha ebben dolgoznék, mert hogy nem jó munka. irodai munkát semmi képpen nem szeretnék végezni, számomra unalmas. olyasmit szeretnék, ami jól keres, jól el tud helyezkedni, és ami nem ülő munka. jó a kézügyességem, szeretek is rajzolni, de szerintem egy divattervező sem tud túl jól megélni. szeretem a tesit, szeretek mozogni. mondanátok ötleteket? nagyon örülnék neki. köszi. ja és olyan négyes tanuló vagyok.
2011. szept. 23. 19:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja igen, a matek, és a kémia nem nagyon megy :S abból jó ha 3as vagyok :$
2011. szept. 23. 19:06
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

legyél cukrász :D az vendéglátás is meg nem is, kézügyesség is kell hozzá, és ha ügyes vagy, csinálsz valami különlegességet, valami extrát akkor jól lehet keresni is vele :D

ha most ennyi idős lennék mint te, én biztos, hogy ezt tanulnám

2011. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
most te mit tanulsz/dolgozol?
2011. szept. 23. 19:12
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
egyetemet végeztem és egy hivatalban dolgozom :D
2011. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Menjél el gimibe,ott még van 4 éved eldönteni.
2011. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
gimi az mire jó? hányas átlag kell?
2011. szept. 23. 21:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

a gimi akkor jó, ha nincs konkrét elképzelésed, illetve ha mindenféleképp tovább akarsz tanulni

a szakközepet akkor ajánlom, ha konkrét céljaid lennének

szakiskolát nem ajánlom, ott nem kapsz érettségit, legalábbis nem kötelező, de azt hiszem nem is tanítanak matekot, meg társait, csak szakmai tárgyakat

2011. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de a gimi az nehezebb nem? meg osztálytársaim is azt mondogattják, hogy fúú én hülye lennék gimibe menni. mért mondják ezt? ilyen nehéz?
2011. szept. 23. 22:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
azért nehéz, mert ott több mindent megtanítanak (kémia, föci,fizika, biosz), de ha egy jó szakközépbe mész, az is nehéz lesz, iskola válogatja
2011. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy 4-es 5-ös akkor viszont ne menj gimibe.
2011. szept. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!