Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szent István Egyetem Állatorvo...

Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi Karrára érettségizni kell biológiából és kémiából?

Figyelt kérdés

Ha követelmény hogy érettségizzek ezekből a tantárgyakból, akkor nézik az év végi jegyeimet is kémiából és biológiából?

(9.-ben csak nyelvet tanultam)Kémia óráim 10. és 11. -ben voltak, 12.-ben már nem lesz az órarendemben kémia, szóval már az utolsó két évben (12.,13.-ban nem tanulunk kémiát),de ha felveszem a kémiát f aktnak akkor melyik év végi kémia jegyemet fogják beszámítani az érettségibe?


2011. szept. 28. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utolsó két év számít, AMIKOR TANULTAD, szóval az nem lényeges, hogy ez melyik évben volt.
2011. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szóval ha egyedül én veszem fel a kémiát f aktnak akkor a 10. és 11. éve végi kémia jegyem nem számít, csak az az utolsó két év (12és 13.)amikor f akton tanultam a kémiát.
2011. szept. 28. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!