Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egy főiskolás levelező...

Ha egy főiskolás levelező tagozatos nem megy be pénteken, szombaton az óráira akkor abból lehet problémája, attól még vizsgázhat a tantárgyból?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha gyakorlat van, akkor annak elmulasztása nekünk egy plusz (önmagunknak megszervezendő) terepgyakorlatba vagy egy házi dolgozatba került, ezen kívül vannak tanárok, akik listát vezettetnek, hogy ki van ott az órán és előre közlik, hogy mennyit lehet hiányozni. Ha az egész évfolyamnak tart órát, akkor nyilván van, aki felírjon Téged is, de ha bontott csoport van, akkor könnyen lehet, hogy ha ott vannak nyolcan és van 20 aláírás, akkor azt nem fogadja el.
2011. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nálunk levelezőn soha nincsenek katalógusos órák, mert mindig vannak elég sokan (köztük sajnos néha én is) akik a munka miatt egyszerűen nem tudnak pénteken elszabadulni. ezt megértik.

nekem volt egy félévem, amikor 2 hónapig kórházban voltam, senki nem tudott rólam semmit, és fel sem tűnt, hogy nem jártam addig. szerintem nem lesz gond

2011. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!