Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó tanulók! Nektek neház volt...

Jó tanulók! Nektek neház volt a középiskola?

Figyelt kérdés
Volt olyan köztetek, aki általánosban alig tanult, lehozta 4-5ösre és a középsuliban nehezebben ment neki?
2011. okt. 4. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Persze.

Egy jobb képességű gyereknek az általános iskolához elég, ha odafigyel órán és szünetben elolvassa a könyvet. Én így voltam négyes-ötös.

Aztán középiskolában ugyanez a szint már csak tanulással ment. Ez teljesen természetes. Magasabb szintű iskola, magasabb elvárásokkal.


Aztán arról ne is beszéljünk, hogy amikor a középiskolai négyes-ötös után az egyetemen vért izzadsz a hármasért:)

2011. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, saccra az egész osztályom. :D Mindenki nagyon jó tanuló volt általánosban, rengeteg kitűnő, a legtöbben minimális (vagy semmi) tanulással. Most meg mindenki tanul, elég sokat (most vagyok 11.-es, és szívás ez az év), és így se mindenki ötös, általános iskolában kitűnők most hálát rebegnek egy négyesért.

Én mondjuk most is jó tanuló vagyok, de vannak akik sokkal többet tanulnak mint én, és mégis rosszabbak, pedig általánosban ugyanúgy meg volt nekik az ötös tanulás nélkül.

Szóval, nekem nehéz, mert sokat követelnek, mondjuk ez egy elég színvonalas és erős suli. :)

2011. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kemény suliba járok, de eddig nem nagyon izzadtam meg egyszer sem (ha az érettségit nem számoljuk). Rendszeresen átnézem és figyelek órán(de azt rendesen!!!), és megy.
2011. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!