Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a lehetőségeim, ha az...

Mik a lehetőségeim, ha az első diplomámat 6félév alatt megszerzem egy főiskolán (Bsc - óvodapedagógus) és miután befejeztem szeretnék elkezdeni egy másik alapképzést (Bsc - gyógypedagógia)?

Figyelt kérdés
Ráadásul ugye még nem használtam fel az összes államilag támogatott félévemet?!Ebben az esetben lehet az,h sikerül a felvételim az államilag támogatottra akkor a maradékot felhasználom és csak az utolsó 2félévet kell fizetnem? és mi a helyzet azzal,h ha 26 év alatt szerzed meg a 2diplomád akkor azokat támogatja az állam? mert én pont beleférnék ebbe, vagyis majdnem,mert a gyógypedagógia nem 6féléves, hanem 7+1... és akkor 2 félévet kell kifizetnem?
2011. okt. 9. 11:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!