Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SEGITSÉG! 13 éves lány vagyok....

SEGITSÉG! 13 éves lány vagyok.2 év múlva fejezem a sulit és még mindig nem tudom mit tanuljak suli után. Eddigi tanultságaim: ukrán nyelv, magyar nyelv, angol nyelv, zongora, ének, rajz. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudtam még 8. évvégén sem.Ezért mentem általános tantervű gimibe,ami érettségit ad.Neked is ezt javaslom és akkor még van plusz 4 éved eldönteni,hogy mit is szeretnél,de akkor már lesz a kezedben egy érettségi.

17l

2011. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha itt élsz Magyarországon, akkor tanköteles vagy, szóval olyan sok választásod nincs, tanulnod kell továbbra is.

A tanultságaid mit takar? Azokban vagy jó?

2011. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem, Kárpátaljáról írsz. Mi viszont nem nagyon tudunk neked tanácsot adni, mert az ottani iskolarendszer egészen más, és azt itt nem nagyon ismerik az emberek.
2011. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell még ezen aggódnod, elmész egy gimibe és 4 után már tuti lesz fogalmad arról mit is szeretnél.... A középiskola után BÁRMI lehetsz még, azon nem függ semmi.
2011. okt. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaz,hogy Kárpátalján élek, de külföldön szeretnék tovább tanulni.
2011. nov. 13. 23:48
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha jó átlagod van /4,00 felett/ néz szét a határkörnyéki iskolákba. Ott nagy eséllyel tudod tovább vinni az ukránt. /ha nm akarod akkor az angolt minden suliba lehet vinni általában/ És ha jó tanuló vagy elbírsz menni nyelvi szakra vagy ének szakra gimibe, de szerintem jobban megéri az általános.
2012. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
49%
én tudom mi leszek, én Énekes.... majd megyek a megsztárba is szavazzatok majd rám.. de amúgy én is tudok elégg jól angolul, zongorázni nagyon jól, meg modern és hip hop táncolni, de a legfontosabb számomra az ének... legyél orvos
2012. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem simán mehetsz majd egy kéttannyelvű gimnáziumba,ahol(lehet hogy van ilyen nem tudom xd) van rajz szak.mellette akkor még zongorázhatsz is és járhatsz nyelvi fejlesztőkre pl.külön óra angol. de ha akarsz még tanulhatsz más nyelvet is hogy valami ujdonságot is kipróbálj.;)
2012. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Véletlenül nem Viski vagy? :)
2016. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!