Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc...

A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc gimnázium milyen? Milyen átlag kell oda? és milyen az angol nyelvoktatás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

te vagy, aki a VPG-be akart menni? :)

csak 1 tipp: nem lesz túl sok válasz (talán semennyi) mert kevesen vannak azok, akik tényleg tudnak vmit és nézik a GYIK-et.


legyen elég annyi: a Kölcsey Nyíregyháza legjobb angol tagozatos gimnáziuma, országosan az 5. helyen áll, az angoltanárok is nagyon jók. ha oda bekerülsz, sínen érezheted magad.

2011. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morie Tristesse válasza:
100%

Nem tudok pontos átlagot, de úgy tudom, elég erős suli. Az "én időmben" is az volt (hehe), most úgy tudom, még inkább. Egyébként nyelvi szempontból jó suli, de szerintem a Zrínyit is megfontolhatod (én ZIGes voltam). Ott, főleg ha nulladikra mégy, nagyon ki tudnak ám képezni. Persze azért ez mindig attól is függ, hogy milyen tanárt kapsz ki.

Szerintem nézz utána a Zrínyinek, ha kiderül, hogy nulladikban (vagy akár később is) egy bizonyos Vasenszki László tanítana, akkor ne gondolkozz többet, én is miatta kötöttem ki Debrecenben az anglisztikán :D

Egyébként a Kölcsey is ugyanolyan jó választás, csak ott nem ismerem a tanárokat, ezért arról nem tudok véleményt mondani.

2011. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindkét választ! :) ment a plusz!
2011. nov. 17. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!