Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire lenne nehéz Geográfus...

Mennyire lenne nehéz Geográfus MSc-n geoinformatika szakirányból lediplomázni, ha előtte Földrajz BSc Terület- és településfejlesztő szakirányt tanultam?

Figyelt kérdés
Tehát az a lényeg, hogy alapszakon NEM geoinformatikát tanultam, hanem területfejlesztést (EKF-en), és így mennyire lenne nekem nehéz elvégezni a geoinfromatika mestert? Elsősorban a Miskolci és Debreceni Egyetem érdekel.
2011. nov. 4. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok, váltottam szakirányt a mesterszakon (bár nem pont ilyen formában, nem erről és nem erre, mint te).

az alapok nincsenek meg teljesen, ezt folyamatosan érzem, persze ez érthető, hiszen csomó tárgy kimaradt. az önszorgalmon és a képességeken múlik, hogy fel tudsz-e zárkózni a többiekhez és a tantervhez, szóval nem könnyű, de nem is lehetetlen, saját tapasztalatom ez.

a térinfót meg mindenképp ajánlom, szakirányok közül annak van a legtöbb értelme, elhelyezkedni is azzal lesz talán a legkönnyebb.

sok sikert, egy geográfus :)

2011. nov. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!