Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Házasság és középiskola hogyan?

Házasság és középiskola hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy fontos kérdésem! 17 éves vagyok. 2012. július végén leszek 18, és még aznap vagy utána lévő héten össze szeretnék házasodni a vőlegényemmel. De 2012 szeptemberében kezdem el egy középiskolában 12. évfolyamot. Na most anyukám beleültette a bogarat a fülembe, hogyha férjes leszek, nem vesznek fel nappali oktatásra, csak levelezőre vagy éjjelire. Ez tényleg igaz?? Vagy csak ő gondolja így? Ugye úgy is járhatok majd nappali oktatásra, úgy mint eddig? Légyszi normális válaszokat! Köszönöm előre is.
2011. nov. 5. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne járhatnál? Nem tudom anyukád honnan veszi ezt, de erős a gyanúm, hogy ezzel szeretne visszatartani a házasságtól, ami részben érthető is, de ti tudjátok. De a házasság nem befolyásolja a tanulmányaidat.
2011. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát mivel tízszer megkérdezte, hogy biztos vagyok-e a dolgomban, én is erre gondoltam.
2011. nov. 5. 10:27
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem igaz, amit anyukád mond, de hova ez a sietség? Mire jó ilyen korán összeházasodni? Hol fogtok lakni? Miből fogtok élni?
2011. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A megélhetés nem gond.
2011. nov. 5. 10:31
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
A nem gond azt jelenti, hogy dolgozni fogtok, vagy azt, hogy anyuci eltart? Hol fogtok lakni?
2011. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, aki az érettségi tablóján már úgy szerepelt, hogy X-né ZY, úgyhogy nem kizáró ok a házasság a nappali oktatásban.
2011. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogyan. Gyanítom, hogy azért nem gond a megélhetés, mert valami huszonéves pénzes pasi van a képben...
2011. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez nem igaz, anyud csak vissza akar tartani mert korainak találja a házasságot, persze sokan korainak tartjuk de a te dolgod. Egyébként nyugodtan csinálhatod az iskolát nappalin is.
2011. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

10.42

majdnem:) de nem érdekházasság, hanem többéves kapcsolatunk van és szeretjük egymást

2011. nov. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!