Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hiányzik az iskola, és járni...

Hiányzik az iskola, és járni szeretnék. De már hova? Már a jövőhónapban december lesz, és levagyok maradva. Akkor várnom kell jövő szeptemberig?

Figyelt kérdés
2-2,5 éve magántanuló vagyok. Beteg voltam és kiírtak. Már meg vagyok gyógyulva teljesen, és menni akarok iskolába. Hiányzik az iskola. 17 éves vagyok. Még erre az évre ki vagyok írva. Magántanuló vagyok így tanulás nehéz volt, és megbuktam... csk 1-2 tantárgyból mentem át. Így csak 8 osztályom van csak. Menni akarok iskolába, és tanulni. :(:(. De most akkor várnom kell jövő szeptemberig? De akkor meg már minek, 18 éves leszek jövő szept. 2.-án... Hogy néz ki hogy a 8.osokkal egy osztályba járok 18 éves fejjel, ők meg 14-15 évesek.. :S Most meg nem mehetnék szerintem, mert 3 hónapja elkezdődött már a taván, és levagyok maradva + beilleszkedni egy kialakult közösségbe... :S Nem tudom mi tévő legyek.
2011. nov. 25. 16:02
 1/2 anonim válasza:
Amikor 8 adikas voltam, és jött hozzánk 1 17 éves gyerek, mondjuk rajtad múlik h illeszkedsz be.
2011. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bárhova, 8 osztállyal manapság csak cigánykodni lehet. Érdemes akkor már valami szakiskolát keresni, hogy legyen valami végzettséged.
2011. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!