Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Majdnem teljesen leosztályozva...

Placebobarbi kérdése:

Majdnem teljesen leosztályozva, végzősként beiratkozhatom-e még egy másik suliba nappali tagozatra erre az utolsó fél évre?

Figyelt kérdés

Két tárgyból kell még év végi osztályozóvizsga(a többiből megvan a jegyem),de szeretnék nappali tagozatra járni legalább erre az uccsó fél évre,és normálisan,jól leérettségizni,csak egy másik suliban mint ahova eddig jártam.

Keresgéltem,de nem sok konkrétumot találtam.


2011. dec. 14. 18:59
 1/2 Mátyás3 ***** válasza:
Lehet, de fél évre nem érdemes szerintem, a tanárok akik régóta ismernek sokkal jószívűbben fognak téged leérettségiztetni, mint akiknek fél évre idepottyantál.
2011. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ezzel tisztában vagyok amúgy,csak a szempont az,hogy magamnak nem tudok megfelelően felkészülni,a sulimba nem járhatok,ott már csak érettségizhetnék,és így maradt ez a lehetőség.

2011. dec. 15. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!