Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar szakot könnyű elvégezni...

Magyar szakot könnyű elvégezni a Nyíregyházi főiskolán? A magyar szak büfészak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Igen, büfészak. Az összes humános szak az, főleg egy olyan no name főiskolán, mint a nyíregyházi.
2011. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért menj magyarra, mert "könnyű elvégezni". Ha nem ezt akarod csinálni, akkor bele se kezdj.
2011. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De viszonylag könnyű elvégezni? Engem érdekel a magyar, a gimiben mindig 5-ös voltam belőle. Vagy érdemesebb inkább egyetemen tanulni a magyar szakot?
2011. dec. 28. 15:36
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Első válaszoló , miért lenne minden humános szak büfé?Nem mindenkinek megy a matek , kémia , fizika.Én közgazdásznak mentem ugyan , ebben van sok matek , de vért izzadva lett meg a kettes mindig és csak magántanári segítséggel.A nem számolós tantárgyakból mind nagyon jó voltam.
2011. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
De idegesítőek az olyan emberek, mint az első. Minden humán szak büfészak? Nem lehetsz túl intelligens ember. És akkor szerinted ez annak is büfészak, aki magyartanár akar lenni?
2011. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát persze. Mindjárt jön azzal, hogy az arab, az orosz, a kínai, a lengyel meg alibi-szakok.
2011. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

büfé szak bizony, mindenütt.


am miért kérdezed? nem akarsz vele semmit, csak villogni, h van egy diplomád (ami nem ér semmit)?

2011. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
büfé bizony.
2011. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%
BÜFÉ-RUHATÁR
2011. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!