Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatásban melyik az a...

Felsőoktatásban melyik az a szak, ahol nincsenek reál tantárgyak?

Figyelt kérdés

Pl matek,számvitel,analizis és társai.Olyan szakra szeretnék jelentkezni,ahol csak humán tárgyak vannak,mert a matek és a logika nem az erősségem.:)

Melyek ezek a szakok?


2008. márc. 29. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Azok a szakok, ahol nem kötelező felvételi tárgy a matek, fizika, kémia, földrajz. Ilyenből rengeteg van. Felvi.hu-n vagy a felsőoktatási tájékoztató könyvekben utánanézhetsz.
2008. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pl.nyelvszakok,magyar,töri,andragógia(na jó itt van 1-2 matekhoz hasonló, de ki lehet bírni-én erre járok),de tényleg lapozgasd a "nagy kék könyvet"-sok sikert:-)
2008. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Sztem azért mindenhol tanulnak egy kis reált,takén azt ilyen magyar,angol stb. szakokon nincs...

Bár én reálos egyetemre járok,nekem is volt filozófia.... :)

2008. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a bölcsészkarokon nem kérnek reált! ott a magyar, töri, és a nyelv a lényeg!
2008. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A matek még kivédhető, de vigyázz, pszichológia, szociológia szakokon is tanítanak egy keveset.

A logikát viszont nem lehet megkerülni, arra még akkor is szükséged lesz, ha a Képzőművészetire mész.

Egyébként a fenti válaszokkal egyet értek.

2009. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valamennyi reál mindenhol van!!
2010. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!