Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Első félév vége után van...

Első félév vége után van lehetőség átkerülni nappaliról levelező képzésre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a TO-n kellene megkérdezned. Egyébként ha az egyetemen/főiskolán az adott szakból levelező képzés is van, akkor biztos át lehet menni. Nem tetszik a nappali, vagy miért szeretnél, ha megkérdezhetem?
2012. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azért szeretnék átmenni levelezőre, mert kolis vagyok, és úgy alakult a helyzet, hogy a szüleim nem tudják tovább finanszírozni az ottlakást, így nekem is dolgoznom kellene...
2012. jan. 5. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jársz,ha egyéni tanrendet kérvényezel! Úgy megmarad a nappalis jogviszonyod,ami ugye több előnnyel is jár,mégis elég lesz a levelezősök óráira bejárnod,vagy úgy ahogy a munkád majd engedi! De ilyen indokkal a levelezőre is át fognak engedni! De mondom felesleges.

Én levelezősről kérettem át Magam nappalira+egyéni tanrendre,így ugyanott vagyok mégis nappalis!:) Rektornak kellett levélben megfogalmaznom mi újság. Nálam is a munkahely volt az ok. Ez nyomós. Sok sikert!:)

2013. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!