Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek alapján milyen szakma/fog...

Ezek alapján milyen szakma/foglalkozás illik hozzám?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidebben leírni, hogy mi érdekel, mert én eddig még nem találtam olyat mai teszik, és érdekel és szívesen csinálom.

(Nem fontossági sorrendben írom.)

Nagyon szeretem az állatokat, főleg a kutyákat.

Érdekel h egyes szituációban vajon mit gondolhat az ember, a testbeszéd alapján megállapítani (pl. olyan mint a hazudj ha tudszban)

Érdekel a számítógép és az informatika is, szívesen csinálok ezt-azt a gép előtt, de úgy "mélyebben" is érdekelne.

Meg még mondjuk az ilyen szervezkedős dolog, mint pl, megszervezni egy utat, vagy egy nyaralást.

Ja és még annyi h nem bírom a vér látványát, és pszichológus és a hozzá hasonlók, meg az ügyvéd nem igazán fogott meg.

Előre is köszi! :)


2012. jan. 11. 20:28
 1/6 anonim válasza:
Amiket leírtál teljesen más szakok felé mennek. Szinte nincs is közös pont :D Állatszeretet révén nyilván ott az állatorvos, de persze azért az elég kemény. (mmint elvégezni) Andragógia az ember neveléstan, ha érdekelnek az emberek gondolatai, ebben szóba kerülhet. Sőt, ha szervező szakirányt választod (andragógián belül), akkor lehetsz utazásszervező, vagy akár közönségszervező egy színházban, stb. Ha konkrétan az utazás szervezése érdekel, akkor turizmus-vendéglátás szak ajánlott, bár telje van friss diplomással, és nem igazán tudnak elhelyezkedni. Informatika talán a legjobb választás, mivel hiányszakma manapság. Szükség van a jó informatikai szakemberekre. Lehetsz programozó, informatikus, stb.
2012. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hogy lenne hiányszakma az informatikus, meg aki az informatikával foglalkozik?! csomó nép azt tanulja


még ha esetleg hiányszakma is, én nem javaslom h ezen a területen tanulj tovább( én is infót tanultam) mert nincs nagy jövője. Pl ha vkinek elromlik a gép, megoldják maguk

2012. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bensdorp ***** válasza:

Keresd meg az informatikus szakokat, és feküdj rá a reál tárgyakra, amik oda kellenek!

Ha ez nagyon nem, akkor andragógia.

2012. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. jan. 12. 18:45
 5/6 A kérdező kommentje:

Olvasgattam és több helyen olvastam azt h ezzel az andragógiával az emberek nem nagyon mennek semmire, mármint hogy nem tudnak elhelyezkedni, meg tanulni kell mellé mást is, hogy legalább el tudna helyezkedni, meg azt is hogy ezek elpocsékolt évek.


Igazából én még csak 1. vagyok gimiben, de azért már gondolkodom, hogy mi lehetne.

Ezek amik érdekelnek, viszont valami olyat szeretnék, amivel el lehet helyezkedni, és viszonylag jól keres.


Előre is köszi a segítséget! :)

2012. jan. 12. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
állat rajzoló, kutya simogató, kutya fejjel gondolkodó kereskedelem marketingező Doktori informatikus technikus.
2012. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!