Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen hatékony tanulási...

Milyen hatékony tanulási módszert tudtok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, miylen tanulási módszereket tudtok?oylat amit ényleg beválik és ami tényleg olyan, hogy sokáig megmarad és garantált az 5ös dolgozat. Ha többet is tudtok az jó, na írjatok csak, előre is köszi, a trágár válaszok ne érdekelnek, ja és bocs hogy rossz témakörbe írtam..sorry:))
2012. jan. 15. 18:20
 1/4 sejty1015 válasza:
Szia.A legjobb tanulási módszer számomra,amikor egyszer átolvasom az anyagot,kijegyzetelem,a definiciókat többször leirom,a vázlatot alaposan megszerkesztem.A tananyagot ezután elolvasom mégegyszer,a jegyzetet pedig átnézem, értelmezem..Garantált az ötös..:)
2012. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, valaki tanulási ötletekmég?
2012. jan. 15. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok még az válhat be ha kiemeled különböző színekkel esetleg rajzolsz a szélére valamit /ez nekem beszokott válni hogy megmarad hogy ezt ilyen szinnel emeltem ki azt olyannal ill. hogy mit rajzoltam oda/

kijegyzeteled

felmondod másoknak

2012. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Weitz Tercsi ***** válasza:
A legeslegesleghatékonyabb az elmetérkép/ gondolattérkép készítése.Eredménye a dolgozatra 25- 30 perc alatt felkészülhetsz ötösre.Mert látod és érted az összefüggéseket.
2012. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!