Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék egy OKJ-s ápólói...

Horváth Kristóf kérdése:

Szeretnék egy OKJ-s ápólói képzést elvégezni, tudnátok ajánlani egy jó helyet? Kórházban akarok elhelyezkedni.

Figyelt kérdés
Nekem nincs még államilag támogatott szakmám, viszont elmúltam már 24éves,de hallottam ,hogy van ahol még ingyenesen lelehet tenni szakmákat.Hónapokig böngésztem, de nem találtam ilyet.Jó lenne ha ingyenes lenne,ha meg fizetni kell érte, akkor még talán tudnám állni, mert munkám van, bár ki tudja meddig :) Pest környékén lakok,de a távolság annyira nem nagy akadály.
2012. jan. 16. 17:30
 1/8 anonim válasza:

Kórház?:) én nem helyezkednék el kórházban, nem bírnám. Egyből az illat is elriasztana. A szokásos kórház illat. Meglepő, hogy pont ott szeretnél dolgozni, de örülök, mert egyre kevesebben szakosodnak affelé a terület felé.:)

Hát 24 éves kor felett szerintem nem találsz már OKJ-s képzést. 22 éves korig van. Valakitől hallottam, hogy az első OKJ ingyen van elvileg... már énis megkeveredtem.:D Google! de gondolom ott is keresgéltél sokat..

2012. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már több hónapja bújom a google-t,telefonszámlám az egekben :( de semmi :(
2012. jan. 16. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:

tele van vele a net...

én is ilyet keresek, de én csak gyorstalpalót tudnék csinálni...


itt van egy: [link]


de google: ápoló tanfolyam és kész


ápoló tanfolyamot nem találtam ingyenesen eddig még.

2012. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem a székesfehérvári Bugát Pál Iskolát válaszd. Ott tudsz levelezőn tanulni ápolónak. Érdeklődd meg. A neten megtalálod őket, ha beírod google-be.
2012. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bugátban csak nappali van. Az 22 éves korig ingyenes első szakma esetén. Levelezőre akkor mehetnél ha már van valami eü-s végzettséged. Én is ezért jelentkeztem pestre estire mert a Bugátban nappali van csak ami a koromnak megfelelne (22) de melózok és nappalin esélytelen
2012. aug. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De Pesten hol?
2014. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pannon kincstár Tanod, Oktáv képző. Ez a kettő. Én a Pannonba járok.
2015. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kanizsay Dorottya Szaksuli (Újpest)
2016. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!