Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Debreceni Gábor Dénes...

A Debreceni Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Szakközépiskola milyen iskola?

Figyelt kérdés
A Gábor Dénes szakközépiskoláról várok véleményeket. Milyen a suli, tanárok, koli, iskola felszereltsége tesi óra "közösség" stb. (olyanoktól várok választ, akik oda jártak vagy járnak
2012. jan. 16. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Semmiképp se jelentkezz ebbe az iskolába. A jó tanárok nagy része elment. Az oktatás színvonala egyenlő a nullával. Ide járok, de nagyon várom, hogy elmenjek innen. Rossz döntés volt. Inkább a Brassait tudnám javasolni. Mások a tanárok, nem alázzák meg folyamatosan az embert, ami itt ugye elég gyakran előfordul. Utána a tanáriban jól szórakoznak rajtunk. Valamikor jó iskola volt, de ennek már sajnos vége. Tesióra is botrányos. Annyit várnak az embertől, mintha tesitagozatos lenne. ne rontsd el az életed, válassz másik iskolát. az iskolából már jó páran készülnek elmenni köztük én is. Remélem tudtam segíteni a választásban.
2012. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
tré
2012. jan. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Az első hozzászóló azért elég nagy túlzásokat vétett. A diákok megalázásáról személy szerint én nem tudok, pedig elég sok időt eltöltök bent. A tesi órát kritizálni lehet, de nem érdemes. Nem találsz még egy olyan iskolát, ahol ennyire barátian kezelné a tanár, ha épp semmi kedved megmoccanni sem. Az oktatás színvonala meg….Öreg! Tanulni kell! Ne azt várd, hogy a szaktanár a szádba adjon mindent, mert nem azért van. Az élet egy dolgot ad a szádba és annak végképp nem fogsz örülni. Hazamész és gépezés helyett tanulsz, ha gondod van, kérdezel a tanártól, osztálytársaidtól és máris haladnak a dolgok! Persze én mindezt a katonai vonal elindulása előtti időkből írom…Hogy ezután mi lesz…Nem tudom.
2012. febr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez az! Az elmúlt 2 évben sok minden változott... Mondhatni semmi sem olyan mint azelőtt volt. Az új tanárok közelébe sem érnek a régieknek. Nyilván megvolt rá az okuk, hogy elmentek innen és velük együtt távozott a színvonal is. Nem túlzás, amit írtam, de mindenki maga döntse el, próbálja ki. Csak múlt időben igaz, amiket leírtál - 2 éve tényleg így volt - a kérdező viszont a jelenlegi helyzetre kíváncsi.
2012. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mégis kik azok, akik elmentek és vitték a színvonalat?


Gondolom ez azt jelenti, hogy most csak csupa rossz és színvonaltalan tanár tanít a suliban? Vagy talán mégsem?

2012. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2012. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Régen kb. 4 évvel ezelőtt nagyon jó iskola volt. Normális tanárokkal és diákokkal. Most meg átlagon aluli és értelmi szintű diákok, és furcsa lekezelő tanárok akik lenéznek mindent és mindenkit. De sajnos a katonai mizériával teljesen tönkre ment az iskola, és már nem elektronikai végzettségű igazgatóval hanem egy semmihez nem értő embereket tönkretevő, sok színű igazgató. Senkinek nem ajánlom ezt az iskolát mindenki messziről kerülje el amennyire csak tudja!
2013. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

szerintem a fentebb negatív kommentelővel én találkoztam már egy másik kérdésnél, ide is azt tudnám írni mint a fentebb említettnél (mivel ugyan ezeket panaszolta), szóval bemásolom.. :D


A GDEMSZK végzős diákja vagyok, akinek kérdése van, az iskoláról keressen fel nyugodtan privátban, én csak pozitívakat tudok mondani. Végzős diák vagyok, a színvonallal nincs semmi probléma, kifejezetten magas. Az alsó 2 évről tudom, hogy nagyon jó átlaggal rendelkezik mind a 4 osztály. És még hozzá fűzném, hogy a „2,0 átlagot meghaladó" komment is az azt jelenti, hogy e fölött van, és tényleg fölötte van az átlag. Jelenleg nem tudom pontosan milyen az átlag jelenleg, de személy szerint én 4es átlaggal rendelkezem, és ha "értetlen" gyerek kategóriába tartozok, ám legyen. Szeretem, ha ismeretlen alakok megbélyegeznek.


A tanárok kihasználják a diákokat? Igen persze rendszeresen a diákokkal végeztetik el a ház körüli munkát meg minden. (valaki definiálja, kérem, hogy lehet egy diákot kihasználni. ) Az iskola tanárai felkészítik a diákokat az érettségire, ez a feladatuk. EGYETLEN TANÁR SEM FOGJA MEGTANULNI HELYETTED AZ ANYAGOT, EZT SZERINTEM MINDENKI TUDJA... De aki akar tanulni az, tud tanulni, az megkapja a lehetőséget. Pont tegnap találkoztam egy az iskolánk volt diákjával, jelenleg a BME-n van villamosmérnökin. Rengeteg jó tanárunk van, én teljes mértékben megtaláltam itt azt amit keresek. Ez az iskola volt a legjobb választás, hogy elérjem a céljaimat a továbbtanulás terén (mind az elektronikai ismeretek és a katonai alapismeretek is hasznomra lesz az általam választott felsőoktatási intézményben), és nem mellesleg nagyon jól éreztem magam az iskola falai között az iskola tanárai mellett az utóbbi 4 évben, amiért nagyon hálás vagyok. Az iskola rengeteg olyan pluszt nyújtott a katonasuli programján keresztül, amit sehol máshol nem kaptam volna meg. Rengeteg rendezvényen, eseményen jártam hála az iskolának (Doni Emléktúra, Bocskai portya és még sorolhatnám)


Az igazgatóhoz annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy nagyon jó ember, brutálisan jó fej, segítőkész és nagyon jó tanár (igen, történelmet tanít nekem).

2014. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felhívom mindenkinek a figyelmét hogy az iskola nevében ott van az "elektronikai és Műszaki" akkor miért katonai hülyeségekkel jönnek a web oldalon csak zöld ruhába bújt majmokat mutatnak. Hol van az elektronika? Jó mondták tönkre tették ebben az iskolában az elektronikát és az igazgató nem ért az elektronikához.
2014. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb a Mechwart ?
2019. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!