Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van-e megítélésbeli és minőség...

Van-e megítélésbeli és minőségi különbség (vagy, ha van, nagyon nagy-e) a levelező és a nappali képzés között pszichológián?

Figyelt kérdés
Pszichológiát szeretnék tanulni levelezőn gyógytornász nappali képzés mellett (mivel nem tudom, a 2 együtt nappalin menne-e),de nem tudom,hátrányt jelent-e a levelező az elhelyezkedésben, illetve, hogy levelező Ba után lehet-e nappali Ma-ra jelentkezni.Gondolom a képzésben részt vevő tárgyak összetétele és tartalma nem tér el a 2 képzésben,de,ha mégis,akkor a levelező képzés sajátosságai is érdekelnének. Köszi a válaszokat! :)
2012. jan. 17. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Lehet levelező BA után nappali MA-ra menni,nálunk pl. nem is indul levelező MA,csak Debrecenben,Pécsett és Szegeden.

A hozzánk járók közül sokan ugyan itt végezték a BA-t,csak levelezőn,és ők meséltek néhány érdekes dolgot.A tömbösített óráik pl 3 nap helyett csak egy naposak voltak,és az időhiány miatt sok mindenből kimaradtak.Például elmondták,hogy a tanárok az előadásokon semmilyen személyes példát,történetet nem hoztak (ami pedig az egyik legizgalmasabb szemléltető módszer,és nagyon sokat lehet belőle tanulni),csak igyekeztek minél több adatot és anyagot leadni adott idő alatt.Persze,ez nem az ő hibájuk,de nekem nagyon elment volna a kedvem a szaktól,ha csak a száraz tényeket halljuk.

2012. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Sokat segítettél,mindenképp nappali lesz,és csak pszichológia! :)
2012. jan. 19. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!