Szerintetek mennyire fog emelkedni a ponthatár a Semmelweis Egyetem dietetikus szakán? (383 volt tavaly)

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

egy kicsit biztosan, hiszen ennek a területnek is csökkentették a keretszámát.

másrészt meg attól függ hogy hányan akarnak idemenni és milyen pontot produkálnak. tehát ha kiemelkedően nehéz lesz pl a biosz érettségi akk nem fog sokat emelkedni. de ezt így előre senki nem fogja tudni megjósolni neked :)

tanulj és készülj fel a legrosszabbra, akkor nem érhet nagy meglepi

2012. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
jaj :) én is ide szeretnék menni! :) remélem nem nagyon fog emelkedni, vagy ha igen bízom benne, hogy összetudom szedni a pontokat.:) nagyon szeretnék itt tanulni:)
2012. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, én attól is félek, hogy akikek a szakjának keretszámát nagyon lecsökkentették, azok új szak után néznek, és lehet hogy ez népszerűbb lesz, mint eddig...

2. válaszoló: az tökjó, bár nem lesz könnyű, ha sikerül bejutni... :) kiszámoltad mér hogy hány pontod lesz kb.?

2012. jan. 20. 13:26
 4/7 anonim válasza:
2.válaszoló vagyok.. :) hát 400 körülit várok magamtól..:) nyelvvizsgám van, plusz 2 90% fölötti érettségit szeretnék, mert emeletezni töriből tudnék vagy matek, de az meg ide nem számít.. szakközépbe járok, így természettudományos tárgyakat nem tanulok fakton:S
2012. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sok sikert! :) Meg magamnak is! :D
2012. jan. 23. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmi marad
2015. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mennyi pontod lett? Nekem 396. Szerinted?
2015. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!