Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Én idén szeptemberben folytato...

Én idén szeptemberben folytatom középiskolai tanulmányaimat.2 évem van hátra. Járhatok a suli mellett okj-s támogatott tanfolyamra? (A tanfolyamra való jelentkezés feltétele hogy regisztrált munkanélküli legyek)

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, nem tudom mennyi idősen lehet az ember regisztrált munkanélküli..

Az első OKJ mindenképpen ingyenes!!

Ha olyanra jelentkezel, ami nem írja elő az érettségit (godolom ami még nincs meg), akkor szerintem nincs semmi akadálya, hogy elvégezd és érettségizz majd idővel!

Egy középiskolás oszt.társan testőri OKJ-t végzett 11.-ban, szóval érettségi előtt, hiszen ahhoz nem kellett érettségi. Másik ECDL-t tett le, megintcsak nincs érettségihez köztve.

2009. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségihez kötött OKJ-s képzésen is részt vehetsz, de vizsgázni csak az érettségi után lehet.
2009. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!