Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha pénzügy és számvitel...

Ha pénzügy és számvitel alapfokra szeretnék jelentkezni akkor a mérlegképes könyvelő végzettség szakirányúnak számít?

Figyelt kérdés
A felvételi pontok miatt!
2012. jan. 26. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

először is alapszak. és nekem azt mondták pár napja egy nyíltnapon,hogy minden intézmény (vagyis akik között elosztottak 250 helyet) csak az általános közgazdaságtanra kapta meg az állami férőhelyeket. így nincs államilag finanszírozott szak ezen a kézésen. ha eléred a 240 törvény által előírt minimum pontszámot az érettségid alapján,és ki tudod fizetni a félévente 150-250ezer ft-t,akkor tanulhatsz ezen a szakon.

én is erre készülök,elég szomorúan vettem,hogy esély sincs,hogy ne kelljen fizetnem..

2012. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!