Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik magyar egyetemen van a...

Melyik magyar egyetemen van a legjobb élelmiszermérnöki képzés? A levelezős képzésekről is érdekelne néhány vélemény

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 22:52
 1/2 delusion ***** válasza:

Nagyon sok választási lehetőséged nincs, mert azt hiszem 4 helyen képeznek élelmiszermérnököket: DE, BCE, SZTE, NYME. Nem biztos hogy így van, nézz utána felvin.


SZTE-n tanulok, és a lakótársam is, aki éppenséggel élelmiszermérnök. Viszont én nem mondanám, hogy nagyon slágerszaknak számít, szóval én inkább azt kalkulálnám bele, hogy melyik van hozzám közelebb. :) BCE top, SZTE-MK az sokak szerint megkérdőjelezhető, de az Élelmiszeripari Főiskola régen szerintem "jó" volt (ez volt az egyik elődje). Másik kettőről semmit nem tudok.

2012. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LD50 ***** válasza:
A kérdésnek nincs sok értelme... Gyakorlatilag mindegy milyen élelmiszermérnöki diplomával leszel álláskereső/ dolgozol szakmán kívűl.
2012. márc. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!